Nauja Reduced price!
Asmeninį išspausdinti užsakymą inicialai Šalies Naudai Žymes vestuvių nori medis pateikti žymeklį nuotakos BABY SHOWER Gimtadienio užsakymas Korteles

Asmeninį išspausdinti užsakymą inicialai Šalies Naudai Žymes vestuvių nori medis pateikti žymeklį nuotakos BABY SHOWER Gimtadienio užsakymas Korteles

€14.83

-11%

€16.85

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Žymos: suaugusiųjų knygos, knygos istorija, knygos vaikams, knyga vaikas, knygos anglų kalba, knygos dizainas, 3d knyga, knyga vaikas, knyga skirta suaugusiems, meno knygos.

Dear friend,prieš užsakant, pls pasakykite mums tekstą ir šrifto ir spalvų korteles, jūs norite pardavėjas pastaba ar pranešimą po užsakymo per 24 valandas, taigi, kad mes galime pritaikyti juos už jus.

DYDIS: apie 3colių ilgai

Visos kortelės yra tuščia.Jūs galite rašyti ką norite ant kortelės sau.

Mielas drauge, mes turime mūsų pačių gamykloje, todėl mes galime kurti bet kokias stiliaus ar bet kokios spalvos vyno stiklo žymekliai, tortas vyniojamąjį popierių,saldainių dėžutės ir kvietimai.Jei jums reikia bet kokios pagalbos, pls susisiekti su mumis.Ačiū:)

Kai jus, kad, pls pasakykite mums norimą spalvą iš pardavėjo pastaba: užsakant ar elektroniniu paštu mums po užsakymo per 24 valandos.Mes priimame maišyti spalvas, ar tik tam tikrų kitų spalvų.Pls leiskite mums žinoti, kokios spalvos norite.Kitaip bus išsiųsti atvaizdą, spalva jums.

Lazeriu iškirpti kortelės, yra du būdai, kaip pirkti:

1. Pirkti vienos spalvos, tiesiogiai 100vnt,jūs galite norėti, kad vaizdas spalvotas, ar tam tikrų kitų spalvų.Pls praneškite mums.

2. Derinti kelias spalvas, kad gauti vieną, daug (100vnt).Kiekviena spalva turi būti bent 10vnt.Pasirinkite iš toliau:

Modelio Numeris q
Muzika No
Stilius festivaliai
Modelis Vieno puslapio Tipas
Prekės Pavadinimas PARARTDIY
ATOSTOGŲ Vestuvės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai