Nauja Reduced price!
Giliai Gerklės CNC Štampavimo Staklės/100ton Skylių Spauda Mašina Su Auto Finansuojančiojo/Ekscentriškas Puncher

Giliai Gerklės CNC Štampavimo Staklės/100ton Skylių Spauda Mašina Su Auto Finansuojančiojo/Ekscentriškas Puncher

€2 543.20

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Žymos: šuo princesė finansuojančiojo, pašarų paspauskite, automatinis tiektuvas žuvys, paspauskite punch, paspauskite galia, akvariumas auto finansuojančiojo, pet feeder fotoaparatas, Elektros finansuojančiojo, frezavimo staklės finansuojančiojo, aparatas finansuojančiojo.

1. Giliai gerklės tipo projekto gali pateikti didelės apimties spaudos pelėsių ir darbo su didesnėmis darbo srityje, palyginti su bendra galia spaudos mašina. 2. Su griežta raktų sankabos, spauda turi vieną arba nuolatinio veikimo standartus. 3. Punch paspauskite naudoja vieno tipo stabdžiai.Stumdomas bloko yra įrengta paspauskite žemyn įveskite saugos įtaisas, kuris gali būti nuspaustas apsaugoti visą mašiną. 4. Nebūtų pažeistas atveju viršslėgio. 5. Mašina turi privalumų, didelis universalumas, didelis tikslumas, patikimas veikimas ir patogus valdymas.

AVIDO yra loacted specialiųjų ekonominių zonų senovės kapitalo Nanjing.Mūsų įmonė daugiausia gamina paspauskite stabdžių, kirpimo staklės, hidraulinis spaudos mašinos ir perforavimo mašina.Šios mašinos turi pratęsė taikomas lauke prie ortakių gamybos, automobilių pramonės, konteinerių gamybos ir pan.Mes visada laikomės principo kokybės pirma, ir yra labai gyrė klientams.Šiuo metu AVIDO jau perspektyviausių CNC staklės įmonių Kinijoje.

1. Mes galime numatyti, diegimo ir mokymo paslaugų ,jums reikia sumokėti USD120 vieną dieną, už kiekvieną inžinierius ir lėktuvų bilietai, acccommodation kelionės metu.

2. Garantija laikas yra vieneri metai po to, kai gauna mašina.

3. Mes teikiame 24 valandas linijos paslauga nemokamai.

CNC arba Ne Normalus
Modelio Numeris J21S
Sąlyga naujas
Maitinimo Šaltinis Mechaninė

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai